АПТЕКА 9·1·1

Фотоальбоми (1)

Про нас
Аптека 9-1-1 представляє собою перший інноваційний сервіс для бронювання та організації доставки медичних товарів, який співпрацює з більш ніж 1200 аптеками в Україні. Наша електронна медична інформаційна система співпрацює виключно з надійними аптечними закладами, які відповідально ставляться до кожного клієнта. У аптеках наших партнерів завжди доступний широкий асортимент товарів, які включають в себе не лише лікарські засоби, але й лікувальну косметику, діагностичні, ортопедичні та інші медичні вироби, біологічно активні добавки і вітаміни, дитяче харчування та товари для догляду за дітьми. Багато аптек наших партнерів працюють цілодобово, і кваліфіковані фармацевти завжди готов...

Аптека 9-1-1 представляє собою перший інноваційний сервіс для бронювання та організації доставки медичних товарів, який співпрацює з більш ніж 1200 аптеками в Україні. Наша електронна медична інформаційна система співпрацює виключно з надійними аптечними закладами, які відповідально ставляться до кожного клієнта.

У аптеках наших партнерів завжди доступний широкий асортимент товарів, які включають в себе не лише лікарські засоби, але й лікувальну косметику, діагностичні, ортопедичні та інші медичні вироби, біологічно активні добавки і вітаміни, дитяче харчування та товари для догляду за дітьми.

Багато аптек наших партнерів працюють цілодобово, і кваліфіковані фармацевти завжди готові допомогти вам знайти необхідний продукт.

Ми також забезпечуємо можливість бронювання будь-якого товару на нашому веб-сайті, і ви можете вибрати, чи забрати його в найближчій аптеці наших партнерів, або скористатися послугою доставки для отримання необхідних медичних препаратів вдома, в офісі або в лікарні.

Наше відео
Ще відео

Відгуки